Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym i zgranym zespołem dwóch pasjonatów technologii internetowych, dla których to nie tylko praca, ale również część życia. W polskim internecie działamy już od kilku lat, tworząc oraz prowadząc nasze projekty, które z mniejszym bądź większym sukcesem zostały odebrane przez wirtualną społeczność. Stale się rozwijamy i poszerzamy horyzonty, a do realizacji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem. Jesteśmy otwarci na wyzwania, gdyż to właśnie dzięki nim możemy się najbardziej wykazać. Staramy się przełożyć naszą zdobytą wiedzę na realną korzyść klienta, tworząc projekty, z których sami chcielibyśmy korzystać. Każdego kontrahenta traktujemy indywidualnie i dopasowujemy odpowiednie usługi specjalnie do jego potrzeb i wymagań.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i przeanalizowaniem możliwości współpracy. Gwarantujemy dopracowane produkty działające na każdym urządzeniu, dzięki technice RWD. Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania, napisz do nas!

Nasze umiejętności

  • HTML5
  • CSS3
  • jQuery
  • PHP
  • Photoshop
person

Paweł Klockiewicz

Podczas realizacji zlecenia - web designer, koder HTML/CSS/JS, a także PHP. Po pracy, mieszkający w Poznaniu, student kierunku informatycznego, pasjonata filmów, seriali i muzyki hip-hopowej. Człowiek ceniący sobie perfekcjonizm oraz minimalizm.

person

Wojciech Król

Inżynier, absolwent Politechniki Krakowskiej. Zajmuje się tworzeniem logiki aplikacji z wykorzystaniem języka PHP. Miłośnik sportów zimowych oraz rozgrywek ASG. W wolnych chwilach oddaje się dobrej muzyce oraz aktywnie uczestniczy w sferze esportowej.